fbpx

Wylewki Anhydrytowe – BUDROS Anhydryty

Podłogi anhydrytowe, podłogi lane, jastrych samopoziomujący

Często zmieniasz podłogę w domu lub mieszkania? Chciałbyś posiadać ogrzewanie podłogowe , które zapewni Ci wyjątkowy komfort życia? A może budujesz budynek komercyjny i nie wiesz, którą podłogę wybrać? Posadzki anhydrytowe są najlepszym rozwiązaniem. 

Czym jest wylewka anhydrytowa?

W przypadku wylewek anhydrytowych powszechnie stosuje się termin podłoga lana lub podłoga gipsowa. Jest to mieszanka na bazie siarczanu wapnia zmieszana z wodą, piaskiem i innymi dodatkami. Dzięki naszej certyfikowanej formule produkowany jest samopoziomujący jastrych płynny o doskonałych właściwościach i doskonałych rezultatach.

Do produkcji wylewek anhydrytowych wybieramy najwyższą jakość i sprawdzone w praktyce surowce.

Wylewka anhydrytowa jako idealny następca klasycznych posadzek

Posadzki anhydrytowe znajdują zastosowanie nie tylko przy budowie domów (także drewnianych), ale również w mieszkaniach. Sprawdzają się doskonałe w obiektach użytku publicznego, czy firmach. Wylewki anhydrytowe stają się zatem z pewnością następcami klasycznych posadzek betonowych z ich niezaprzeczalnymi zaletami.

Zalety posadzek anhydrytowych

Istnieje wiele zalet posadzek anhydrytowych. A jakie są w porównaniu z klasyczną betonową podłogą?

  • Samopoziomujący jastrych zapewnia idealne rozłożenie, zapewniając płaską, gładką i twardą powierzchnię bez dylatacji, na której można umieścić dowolne pokrycie podłogi .
  • Zastosowanie naszej wylewki anhydrytowej nie wymaga dużego nakładu pracy.
  • Po wylewce anhydrytowej można poruszać się już kolejnego dnia
  • Po zrobieniu wylewki anhydrytowej nie jest wymagane żmudne czyszczenie pyłu i innych zanieczyszczeń.
Inwestycja w wylewkę anhydrytową się opłaca

Jeśli rozważasz ogrzewanie podłogowe , wylewka anhydrytowa jest najlepsza. Posadzki lane nagrzewają się szybko i posiadają bardzo dobrą przewodność cieplną 1,8 W/m2K. Posadzki anhydrytowe układa się w stanie ciekłym, zapewniając w ten sposób przenikanie mieszanki do wszystkich miejsc wokół rur ogrzewania podłogowego.

Jak realizowana jest wylewka anhydrytowa?

Transportujemy anhydrytową mieszankę podłogową do miejsca w specjalnym mobilnym (produkcyjnym) urządzeniu o nazwie  TransMix . W rezultacie jest mieszany z wodą na miejscu. Następnie mieszaninę nakłada się na przygotowane podłoże w krótkim czasie. Rozlanie tworzy gładką powierzchnię bez pęknięć.

Nasi doświadczeni eksperci nadzorują cały przebieg realizacji wylewki.

I nie zapomnij - jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami !