fbpx

Wylewki Anhydrytowe – BUDROS Anhydryty

Ogrzewanie podłogowe

Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Posadzka anhydrytowa świetnie się do tego nadaje!

Nasza firma ściśle współpracuje z renomowanymi firmami zajmującymi się ogrzewaniem podłogowym. Firmy te są naprawdę niezawodne, a ich systemy są wysokiej jakości i funkcjonalne – tak jak nasze.

Jakie są zalety ogrzewania podłogowego?

 

  • Ogrzewanie podłogowe jest odpowiednie np. dla gospodarstw domowych lub przedszkoli. Tradycyjne grzejniki ogrzewają pomieszczenie z góry, różnica temperatur między podłogą a sufitem może wynosić do 8 ° C. Z drugiej strony, w przypadku ogrzewania podłogowego, ciepło w pomieszczeniu unosi się równomiernie z podłogi. Różnice temperatur są wówczas minimalne.
  • Również osoby cierpiące na alergie i astmatycy docenią zalety ogrzewania podłogowego – powietrze, dzięki temperaturom, które wytwarza ogrzewanie podłogowe (maks. Temperatura powierzchni grzewczej 27 ° C, średnia 23 ° C),  nie jest tak suche. Ciepłe powietrze minimalizuje zapylenie.
  • Estetyka wnętrza – ogrzewanie podłogowe nie zajmuje przestrzeni (np. ścian), co zapewnia korzystniejszą aranżację.
  • Ogrzewanie podłogowe praktycznie nie wymaga konserwacji – po montażu i regulacji działa po prostu dyskretnie.
  • Wreszcie oszczędność kosztów energii, która z pewnością doceni każde gospodarstwo domowe.

Jeśli planujesz założenie ogrzewania podłogowego podczas budowy swojego domu, remontu mieszkania, czy innego obiektu użytkowania publicznego, dobrze jest pomyśleć o tym przy projektowaniu budynku. Jeśli potrzebujesz porady (np. podczas wymiarowania powierzchni grzewczych, szczegółów dotyczących składu podłogi, układu szczelin dylatacyjnych lub do użytku w renowacji), nie wahaj się z nami skontaktować, zajmą się Tobą prawdziwi eksperci i profesjonaliści.

Ponieważ każdy budynek  jest projektowany indywidualnie, nie ma potrzeby szerokiej analizy poszczególnych systemów grzewczych. Odpowiednie dokumenty i konsultacje  zostaną dostarczone Tobie lub naszym współpracującym firmom. Dzięki stabilnym relacjom z dostawcami ogrzewania podłogowego i wykładzin podłogowych możemy zaoferować bardzo korzystne ceny za kompletną dostawę podłogi, tzw. Podłogę pod klucz.

I nie zapomnij – skontaktuj się z nami w razie pytań. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę !